Tag Archives: nike air max 90

Idealne dla przedszkolaka

Ile razy Twoja pociecha oglądała z zaciekawieniem przygody milusińskiej i leniwej pandy o imieniu Po? Płyta już pewnie lekko się starła, może czas na kupno gry o tym samym tytule, powstałej na podstawie wspomnianej wyżej bajki? Studio DreamWorks daje szansę na wcielenie się w ulubione postaci raz jeszcze. Gra idealna nie tylko dla dzieci, ale i dla starszych miłośników rozbrykanych wojowników. Wiele śmiesznych sytuacji zostało przeniesione w świat komputerowej rozgrywki. Panda Po, nieporadna, ale jakże urocza musi pokonać przeciwników i odnaleźć wiele ważnych przedmiotów. Po drodze zbierając pieniążki i szukając swych przyjaciół. Kilkanaście planszy pozwoli na długą i przyjemną rozgrywkę, która szybko się nie znudzi. Oprócz typowych zadań zręcznościowych trzeba będzie ruszyć głową aby rozwiązać ciekawe zagadki. Przyjaciele Pandy pomagają w wielu potyczkach oraz wspierają swego wojownika. Walki nie są drastyczne, odpowiednie dla małych dzieci. Czasem będzie potrzebna pomoc rodzica co pozwoli na miłe, rodzinne spędzenie kilku chwil. Grafika rewelacyjnie oddaje klimat bajki, kolory przyciągają wzrok, a ozdoby pasujące do klimatu, w którym rozgrywa się historia rewelacyjnie oddają rzeczywistość. Na miłośników Kung Fu Pandy czekają: Po, Viper, Crane, Monkey, Tigress, Mantis oraz oczywiście mistrz Shifu. Po ciemnej stronie mocy napotkać można zagorzałych wrogów Wielkiej Piątki, z którymi Panda Po musi sobie poradzić.

Adrenalina lepsza od narkotyku

Ostatkiem sił robisz unik, wielka ciężarówka przelatuje tuż nad twoją głową. Odłamki szkła sypią się w krwawym deszczu na twe ciało. Czujesz ból, ale biegniesz dalej. Misja musi być ukończona, bez tego nie masz po co wracać. Za rogiem czeka cię kolejna niemiła niespodzianka, stado rozjuszonych zwierząt biegnie wprost na ciebie. Wielki słoń zderza się z samochodem, miażdży jego maskę i pada. Gepard wystawia swe długie kły, łapie w paszcze malutkiego chłopczyka, musisz mu pomóc. Widzisz ból na jego twarzy i wiesz, że czasu nie ma zbyt wiele. Ile sił w nogach biegniesz w ich stronę bez żadnego planu. Łapiesz wielki metalowy pręt, który kiedyś był znakiem „stop”. Dobry znak do dobrego zagrania. Nabijasz rozwścieczonego potwora na ostry kraniec. Wije się z bólu, a uścisk szczęki staje się coraz słabszy. Dziecko wypada z przerażającej mordy. Poszarpany, zakrwawiony podkoszulek ze SpongeBobem bezlitośnie ukazuje wielką wyrwaną połeć ciała. Jednak oddycha, żyje, to najważniejsze. Musisz znaleźć najbliższy obóz lekarski. Misja…prawie zapominasz, masz misje do spełnienia. Wybór jest prosty, zabierasz delikatne ciałko kilkulatka i biegniesz do bazy, tam będą wiedzieć gdzie jest lekarz… Lubisz takie klimaty, gdy adrenalina rośnie, a wybór musi być trafny, inaczej zostaje z ciebie kupa flaków? Jeśli i ciebie kręcą ostre klimaty, gdzie akcja nawet na chwilę nie stopuje, koniecznie sięgnij po komputerowe gry akcji.. Od Batmana, poprzez Call of Duty, Dark Souls, Blair Witch. Tytułów jest mnóstwo, jest w czym wybierać.

Gry dla prawdziwych facetów

Okazuje się, że nasi mężowie oraz narzeczeni czy te po prostu nasi koledzy bardzo często lubią grać w gry komputerowe i bynajmniej z chęcią przyznają się do tego, gdyż uważają, że granie w gry nie jest ani czymś złym, ani też tym bardziej czymś, co powinno nas kobiety niepokoi. Wiadomo, że nasi panowie oscylują zupełnie w innych gustach, jeśli chodzi o gry niż kobiety. Mężczyźni przeważnie wybierają gry, w których mogą wcielać się w postacie prawdziwych twardzieli takich jak Alan Wake czy też Max Payne. To oczywiście przykłady jedne z wielu, gdyż w większości gier nasi panowie to twardzi wojownicy lub też komandosi, lub dowódcy wojsk, które przeważnie gotują się na różnego rodzaju bitwy oraz wojny, w których nie raz ponoszą klęskę, a nie raz wychodzą zwycięsko. Oczywiste nasi panowie uwielbiają także grać we wszelkie gry strategiczne gdzie muszą za wszelka cenę obmyślić plan działania swojej armii, którą buduje krok po kroku. Do gier, które należą do tych bardziej strategicznych możemy oczywiście zaliczyć nieśmiertelne „Heroesy”, w których zakocha się niejeden prawdziwy mężczyzna. Faceci lubią także gry, w których pokonują swoich wrogów w przestrzeni kosmicznej, przykładem takiej gry jest „UFO”. Jak widać nasi panowie również mają swoje ulubione typy, jeśli chodzi o gry i z pewnością warto uszanować ich gusty, które zupełnie różnią się od tych, które posiadają kobiety grające w różnego rodzaju gierki komputerowe.

Popularne gry ze zwierzętami

Wszelkie gry komputerowe to również okazja do tego, aby przyjrzeć się naszym pupilom, które coraz częściej stają się głównymi postaciami we wszelkiego rodzaju grach, które posiadamy w swoich zasobach. Oczywiście gry z udziałem zwierząt są w szczególności spopularyzowane wśród dzieci, gdyż to właśnie w świecie dziecięcym zwierzaki odgrywają bardzo dużą rolę, którą pragną pełnić jako opiekunowie jak również lekarze czy też osoby zajmujące się gospodarstwem itp. Do bardzo popularnych gier z udziałem zwierząt, które lubią szczególnie nasi najmłodsi to oczywiście cała seria gier z końmi typu: „Mój mały kucyk”, „Świat kocyków”, „Stajnia marzeń” oraz wszelkie gry tu „Młody doktor”, „Lecznica zwierząt”, itp. Dla osób lubiących zwierzęta polecamy również dodatek do gry „Sims” – zwierzaki, gdzie możemy sami decydować, jakiego zwierzaka chcemy mieć wraz ze swoimi simami w naszym domu, w tej grze to również my ustalamy, rasę, kolor, oraz wszelkie dodatki potrzebne do tego, aby nasz wirtualny pupilek był zadowolony i zawsze szczęśliwy. W gry z udziałem zwierząt możemy również grać online, tam na wszelkiego typu portalach internetowych znajdziemy gry o koniach, psach, kotach i wszelkich zwierzątkach, którymi możemy sterować, oraz możemy się nimi opiekować i być blisko nich, kiedy tylko tego pragną. Z pewnością takie gry uwrażliwiają nasze pociechy, które nie raz nie zdają sobie sprawy z tego ile potrzeba uwagi i opieki, aby nasz pupil czuł się szczęśliwy.

error: Content is protected !!