Tag Archives: grand theft auto v

Idealne dla przedszkolaka

Ile razy Twoja pociecha oglądała z zaciekawieniem przygody milusińskiej i leniwej pandy o imieniu Po? Płyta już pewnie lekko się starła, może czas na kupno gry o tym samym tytule, powstałej na podstawie wspomnianej wyżej bajki? Studio DreamWorks daje szansę na wcielenie się w ulubione postaci raz jeszcze. Gra idealna nie tylko dla dzieci, ale i dla starszych miłośników rozbrykanych wojowników. Wiele śmiesznych sytuacji zostało przeniesione w świat komputerowej rozgrywki. Panda Po, nieporadna, ale jakże urocza musi pokonać przeciwników i odnaleźć wiele ważnych przedmiotów. Po drodze zbierając pieniążki i szukając swych przyjaciół. Kilkanaście planszy pozwoli na długą i przyjemną rozgrywkę, która szybko się nie znudzi. Oprócz typowych zadań zręcznościowych trzeba będzie ruszyć głową aby rozwiązać ciekawe zagadki. Przyjaciele Pandy pomagają w wielu potyczkach oraz wspierają swego wojownika. Walki nie są drastyczne, odpowiednie dla małych dzieci. Czasem będzie potrzebna pomoc rodzica co pozwoli na miłe, rodzinne spędzenie kilku chwil. Grafika rewelacyjnie oddaje klimat bajki, kolory przyciągają wzrok, a ozdoby pasujące do klimatu, w którym rozgrywa się historia rewelacyjnie oddają rzeczywistość. Na miłośników Kung Fu Pandy czekają: Po, Viper, Crane, Monkey, Tigress, Mantis oraz oczywiście mistrz Shifu. Po ciemnej stronie mocy napotkać można zagorzałych wrogów Wielkiej Piątki, z którymi Panda Po musi sobie poradzić.

Rewelacyjna jazda bez prawka

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć osobę nie posiadającą prawa jazdy. Rzeczywiście patrząc za okno na zakorkowane ulice trudno w to uwierzyć, a jednak populacja osób, które nie mają uprawnień do prowadzenia auta jest dość duża. U jednych to kwestia braku umiejętności, u innych strachu, a czasem ekologicznego i ekonomicznego podejścia do życia. Jednak dzisiejszy postęp otwiera przed tymi osobami nowe możliwości. Mogą delektować się jazdą bez wychodzenia z domu, w zaciszu czterech ścian. Wystarczy komputer, dobra gra i kierownica komputerowa. Gier z tego gatunku jest na rynku mnóstwo, jednak niekwestionowanym liderem jest produkcja Need for speed. Gra ma wiele odsłon, wersji, praktycznie co jakiś czas można kupić nową edycję. Wyścig pustynny na dywanie w salonie już nie jest nowością, nie musimy wdychać kurzu i pyłu. Nie zaskoczy nas upał, brak wody czy czyhające na padlinę sępy. Bez tych wszystkich niedogodności możemy pokonywać miejsca niedostępne dla przeciętnego człowieka. Grafika w potocznie nazywanych samochodówkach jest tak rozwinięta, że pozwala nam zobaczyć zabytki danych miast, odwiedzić miejsca osnute historią. Walcząc o jak najlepszą pozycję w wyścigu możemy podziwiać piękną naturę. Dodatkowo kierownica komputerowa pozwala na lepsze doznania, można poczuć się jak prawdziwy kierowca. Wiele kierownic posiada dźwignię zmiany biegu, dodatkowe funkcje, jak choćby klakson. Bez stresu i straconych na prawko pieniędzy możesz szusować do woli.

Popularne gry ze zwierzętami

Wszelkie gry komputerowe to również okazja do tego, aby przyjrzeć się naszym pupilom, które coraz częściej stają się głównymi postaciami we wszelkiego rodzaju grach, które posiadamy w swoich zasobach. Oczywiście gry z udziałem zwierząt są w szczególności spopularyzowane wśród dzieci, gdyż to właśnie w świecie dziecięcym zwierzaki odgrywają bardzo dużą rolę, którą pragną pełnić jako opiekunowie jak również lekarze czy też osoby zajmujące się gospodarstwem itp. Do bardzo popularnych gier z udziałem zwierząt, które lubią szczególnie nasi najmłodsi to oczywiście cała seria gier z końmi typu: „Mój mały kucyk”, „Świat kocyków”, „Stajnia marzeń” oraz wszelkie gry tu „Młody doktor”, „Lecznica zwierząt”, itp. Dla osób lubiących zwierzęta polecamy również dodatek do gry „Sims” – zwierzaki, gdzie możemy sami decydować, jakiego zwierzaka chcemy mieć wraz ze swoimi simami w naszym domu, w tej grze to również my ustalamy, rasę, kolor, oraz wszelkie dodatki potrzebne do tego, aby nasz wirtualny pupilek był zadowolony i zawsze szczęśliwy. W gry z udziałem zwierząt możemy również grać online, tam na wszelkiego typu portalach internetowych znajdziemy gry o koniach, psach, kotach i wszelkich zwierzątkach, którymi możemy sterować, oraz możemy się nimi opiekować i być blisko nich, kiedy tylko tego pragną. Z pewnością takie gry uwrażliwiają nasze pociechy, które nie raz nie zdają sobie sprawy z tego ile potrzeba uwagi i opieki, aby nasz pupil czuł się szczęśliwy.

error: Content is protected !!