Tag Archives: grand theft auto 5

Być jak Tony Hawk…

Nie od dziś wiadomo, że sport jest kluczem do zdrowego życia. Minimum 30 minut dziennie ruchu fizycznego daje organizmowi więcej niż leki czy inne specyfiki mające poprawić nastrój czy formę. Wysiłek fizyczny wydziela hormony szczęścia i daje wiele radości. Sport i odpowiednia dieta pozwala na długoletnie i zdrowe życie. Niestety wielu ludzi unika aktywności fizycznej, czasem z lenistwa, czasem z braku czasu, ale zawsze ze szkodą dla siebie samego. Są też ludzie, którzy fizycznie nie mogą uprawiać żadnej z dostępnych dyscyplin ze względu na podupadłe zdrowie, a bardzo by tego pragnęli. Dla takich między innymi osób idealne są sportowe gry komputerowe. Nadal można mieć styczność z tym co się kocha, nie ryzykując pogorszenia własnego stanu. Gry tego typu są też idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli sportu jak i leni Niekwestionowanym liderem gier sportowych jest Fifa. Rok w rok pojawiają się kolejne odsłony tego sportowego symulatora. Każdy chłopiec, mężczyzna a czasem i kobieta chce choć na chwilę stać się sławnym piłkarzem, zdobywać historyczne bramki. Jeśli jednak nie jesteś wielbicielem piłki nożnej, możesz na chwilę wcielić się w Tony Hawka i spróbować swych sił w akrobacjach z deskorolką lub zamienić się w mistrza rakiety i stoczyć tenisowy mecz z najlepszymi. Może boks? Dla miłośników ostrej walki też istnieje wiele tematycznych pozycji. Niezależnie od dyscypliny i upodobań każdy znajdzie coś dla siebie.

Lot w kosmos to nie problem

Marzenia…dla niektórych są siłą napędową, choć mogą nigdy się nie spełnić. Dla innych celem, do którego dążą z premedytacją. Jedni po trupach osiągają to o czym śnią, a inni dzięki ciężkiej pracy dochodzą do czegoś małymi kroczkami. Marzeń jest tyle ile marzących. Często jednak spełniamy tylko te które są łatwiejsze w realizacji bądź niezbędne do godnego życia. Dom czy samochód, kiedyś były produktami, dziś są często właśnie marzeniami i to one są najważniejsze. Te, które można nazwać pragnieniami, zostawiamy na „kiedyś”. Aby stać się pilotem czy astronautom potrzeba między innymi mnóstwo czasu, pieniędzy, nauki, samozaparcia a także odpowiedniego stanu zdrowia. Ciężka droga prowadząca do tych celów, często zniechęca już na starcie. Można jednak choć na chwilę znaleźć się w chmurach czy między gwiazdami. Taką możliwość dają gry komputerowe z rodziny symulatorów. Bujanie w przestworzach, widok pięknych miejsc z lotu ptaka, radość z nowych doznań, to możliwe. Grafika komputerowa z roku na rok jest na coraz wyższym poziomie. Szeregi pracowników koncernów komputerowych skrupulatnie pracuje nad każdym szczegółem, tworząc widoki zgodne ze stanem faktycznym. Wielki kanion widziany z pokładu samolotu może być równie piękny co w rzeczywistości. Spokojny lot nad oceanem pozwoli spojrzeń na niego zupełnie inaczej. Gdy jednak zapragniemy polecieć w przestrzenie międzyplanetarne, statek kosmiczny czeka na nas w wielu produkcjach na PC, różne wersje gier pozwolą na inne doznania.

Utopić psa sąsiada…

Kolejna nieprzespana noc, szczekanie psa za ścianą nie pozwala zmrużyć oka. Chodzisz po domu z pękającą głową i w myślach przeklinasz swojego sąsiada. Na dodatek wychodząc z mieszkania potykasz się o wielki wór śmieci wystawiony przez niego wieczorem. Twa złość osiąga poziom wysoki, ale starasz się zamknąć emocję w sobie. Gdy ból głowy mija, a kostka nie jest już tak spuchnięta jak po upadku spowodowanym przez nielegalne wysypisko twojego sąsiada, zasiadasz do porannej prasy. Nagłe „łup…łup…łup” przeważa szalę twej złości. Z furią dobijasz się do sąsiada, który właśnie uprawia poranną gimnastykę, tuż przy twoim salonie. Niestety wielki, gruby facet otwierający drzwi nie jest skory do kompromisu. Odchodzisz z kwitkiem, ale i podjętą decyzją – pora na zemstę. Wymyślasz, planujesz, podpatrujesz delikwenta opracowując plan doskonały. Nadchodzi dzień „zero”… Wielkolud z mieszkania obok wychodzi na spacer równo o 8 rano, Ty już czekasz na ten moment z napięciem i okiem w wizjerze. Drzwi otwierają się i słyszysz krzyk. Tak to on, właśnie został oblany lepkim klejem przemysłowym, szamota się aby zrzucić wiadro które utknęło mu na głowie. Walka kończy się głośnym upadkiem spowodowanym skórką od banana, niestety kąt upadku został źle przez Ciebie wyliczony i zamiast na posadzce sąsiad ląduje na schodach. Staczając się wpada na potłuczoną butelkę po piwie, zostawioną przez młodych gniewnych. Gdy spada na półpiętro jest pokaleczony, poklejony, a jego noga znajduje się pod dziwnym kątem. Nie tego chciałeś… Takie pomysły w realnym życiu są niebezpieczne i mogą doprowadzić do tragedii, ale w grze pozwolą na wyładowanie gromadzonych negatywnych emocji. Dlatego śmiało biegnij do sklepu i kup grę „Sąsiedzi z piekła rodem”. Daj popalić sąsiadowi.

„Simy”- uniwersalna gra komputerowa

Jeśli ktoś bardziej interesuje się wszelkiego rodzaju grami komputerowymi to z pewnością w pewnym okresie swoich fascynacji natknął się na prawdziwe dzieło EA Games, czyli grę „Sims”, która doczekała się już trzeciej edycji. Jeśli lubujemy się w grze, jaką jest właśnie „ Sims”, to na pewno na uwagę zasługują wszystkie dodatki, do gry, które z powodzeniem możemy zakupić każdym sklepie ze sprzętem komputerowym oraz na aukcjach internetowych i wszelkich tego typu targach dotyczących gier komputerowych. Do najbardziej popularnych dodatków z serii gry the „Sims 2” należą oczywiście: ”Na studiach”, „Nocne życie”, „Zwierzaki”, „Akcesoria”, „Bezludna wyspa”, „Podróże” i inne. W trzeciej odsłonie gry również możemy cieszyć się z zupełnie innych dodatków, które nie odstępują one w żadnym względzie tym, które mieliśmy okazję wypróbować w drugiej części. A więc do gry „Sims 3” jako dodatki należą: „Wymarzone podróże”, „Zwierzaki”, „Oaza szczęścia”, „Nie z tego świata”, „Pokolenia”, „Po zmroku” „Kariera oraz „Zostań gwiazdą” i wiele dodatków łączących w sobie różnorodne akcesoria, jakie nasze simy mogą wykorzystywać w swoim domu lub też po prostu życiu, jakie im zagwarantujemy. W Simy mogą grać osoby odrosłe oraz dzieci i starsi w zależności od swoich upodobań i potrzeb, każdy z nas może dokupić dodatek do gry, który go najbardziej ciekawi i fascynuje, w ten sposób możemy zebrać całą kolekcję tej właśnie ciekawej i fascynującej gry.

error: Content is protected !!